“Холостячка“ Мішина розповіла, чи залишилася вона з Еллертом після шоу

Нарешті, розкрилася головна інтрига шоу «Холостячка» - чи залишилися разом після проєкту Ксенія Мішина та її обранець Олександр Еллерт. Учасники "Холостячки" з'явилися разом в ефірі пост-шоу і розповіли про свої стосунки. Українська актриса цій темі також присвятила пост в соціальних мережах.

“Холостячка“ Мішина розповіла, чи залишилася вона з Еллертом після шоу - today.ua

Більшість шанувальників, що пильно стежили за подіями шоу «Холостячка», не тільки розкритикували вибір Ксенії Мішиної, а й жадали дізнатися, чи не пошкодувала вона про це.

Зовсім ні!

В особистому обліковому записі в Інстаграм українська актриса опублікувала пост, присвячений її любові до Саші й щасті, що їй так пощастило зустріти потрібну людину. У підписі під опублікованою спільною фотографією «Холостячка» написала:

«Я так люблю це, все це. З тобою мені можна бути будь-якою - смішною, дурною, нестриманою, втомленою ... будь-якою! Ніколи ще твої очі не показали мені питання або сумніви. Бачу в них завжди одне і теж: глибину твоєї душі ... Це мабуть єдиний раз, коли я не панікую відпускаючи контроль і розчиняючись в моменті»

Виходячи зі слів Ксенії Мішиної, стало відомо, що разом учасники не менше трьох місяців, і, як встановили фанати, живуть разом у квартирі актриси. “Холостячка“ Мішина розповіла, чи залишилася вона з Еллертом після шоу

«Я люблю тебе (Саша) і хоч ми і сказали ці слова сотню тисяч разів за останні три місяці, вони все так само трепетно відгукуються в мені. Я дякую тобі за те, що проніс всю цю ніжність і близькість через своє життя до зустрічі зі мною», - пише «Холостячка».

А поки Ксенія Мішина та Олександр Еллерт намагаються побудувати своє щастя разом, фанати активно обговорюють, хто стане новою «Холостячкою». Шанувальники вже визначилися зі своєю кандидаткою, а канал поки тримає цю інформацію в секреті.