“Холостячка“ Мішина в горах повністю змінилася і усвідомила свою головну місію

Екс-холостячка Ксенія Мішина переосмислила своє життя і зрозуміла, яка місія їй уготована долею. Українська актриса здивувала шанувальників глибоким перетворенням.

“Холостячка“ Мішина в горах повністю змінилася і усвідомила свою головну місію - today.ua

Як відомо, Ксенія Мішина разом зі своїм обранцем Олександром Еллертом їздили в йога-тур в гори. На своїй сторінці в Інстаграм українська актриса і колишня "холостячка" Ксенія Мішина почала ділитися дуже мудрими і несподіваними думками.

Схоже, практика цвяхостояння не пройшла для екс-холостячки всієї України дарма. Як зізналася Ксенія Мішина, стояти голими ступнями на гострих цвяхах не було боляче, але описати весь спектр відчуттів дуже складно.

"Після таких перезавантажень, як ретрит (усамітнення, віддалення від суспільства. - прим.ред.) Особливо ясно усвідомлюєш, що реальне життя тут, а наша рутина - це ілюзорний світ. Я так довго шукала шлях до пізнання себе, ту дорогу, яка буде мені відкривати і показувати справжні призначення і бажання. і я абсолютно переконана в тому, що потрапляючи на такий шлях ви просто вже ніколи не зможете з нього зійти. Це як «чистий кайф»!" - зізналася українська актриса в своєму Інстаграм.

“Холостячка“ Мішина в горах повністю змінилася і усвідомила свою головну місію Ксенія Мішина додала, що в ході поїздки в гори вона усвідомила, що одна з її місій - робити себе і людей щасливими. Тому дівчина пообіцяла і надалі брати участь в подібних турах і ділитися з шанувальниками новими відкриттями та усвідомленням.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що "холостячка" Ксенія Мішина та Олександр Еллерт планують весілля. Пара розповіла про рішення одружитися.