“Холостячка“ Злата Огневич описала своє ідеальне весілля і сукню мрії

Злата Огневич не з тих жінок, які мріють бути принцесою на своєму весіллі в оточенні сотні малознайомих людей. Нова "Холостячка" зізналася, що краще витратить гроші на враження, ніж буде годувати дві сотні гостей.

“Холостячка“ Злата Огневич описала своє ідеальне весілля і сукню мрії - today.ua

Відома українська співачка, яка рік тому пережила важке розставання, та й взагалі нелегкі відносини, стала героїнею другого сезону шоу "Холостячка", щоб знайти чоловіка своєї мрії. Артистка точно знає, яким повинен бути її супутник. До того ж якщо раніше вона прагнула тільки до кар'єри, то зараз усвідомила, що свою улюблену справу цілком можна поєднувати з сім'єю.

Як і портрет ідеального чоловіка, у Злати Огневич є і повне уявлення про її весілля та святкове вбрання. Артистка впевнена, що не хоче запрошувати 200 малознайомих людей і витрачати купу грошей, а краще пустити ці кошти на приємні враження.

"Пишному святу з багатьма незнайомими мені і чоловікові гостями я вважатиму за краще божевільну вечірку, на якій будуть близькі і друзі. Можливо, десь в Італії чи ж Індонезії на березі океану ... Гроші краще витратити на подорож, на емоції, ніж кликати 200 чоловік, накривати стіл. Звичайно, ми запросимо наших друзів, людей, яких ми добре знаємо, моїх батьків і батьків нареченого", - зазначила зірка.

Популярні зараз

Замість сукні принцеси Злата Огневич воліла б надіти кімоно ручної роботи, щоб їй ніщо не заважало веселитися до самого світанку.

Співачка зізналася, що дуже хоче завести сім'ю і дітей, і готова все це поєднувати зі своєю кар'єрою. Своє бажання виконавиця навіть вирішила візуалізувати в пісні, зізнавшись, що її композиції нерідко ставали віщими. Саме тому вона вирішила закликати і чоловіка, і довгоочікуване весілля в треку "Я твоя єдина".


Нагадаємо, Злата Огневич показала свою справжню зачіску. Нова "Холостячка" похвалилася, що у неї насправді кучеряве волосся.

ДЖЕРЕЛОwomanmagazine-npp.com