“Холостячка“: Злата Огнєвіч відправила додому улюбленця своєї мами

У 11 випуску реаліті "Холостячка 2" сталося кілька крутих поворотів. На шоу повернувся один учасник, а чоловік, який дуже сподобався мамі Злати Огнєвіч, залишився без троянди…

“Холостячка“: Злата Огнєвіч відправила додому улюбленця своєї мами - today.ua

Злата Огнєвіч у черговому випуску проекту "Холостячка" познайомила чоловіків зі своїми батьками та сестрою. Але рішення про те, хто продовжить боротьбу за її руку та серце, одна з найталановитіших та найуспішніших співачок України приймала сама.

Дуже сподобався мамі головної "Холостячки" країни Макс Тарапата, але саме із цим учасником Злата Огнєвіч вирішила попрощатися. Чоловік був приголомшений рішенням дівчини.

"Макс, моя сім'я бачить моє майбутнє з тобою. Ти дуже сподобався мамі. Щоразу я відчуваю, як ти мене огортаєш своєю увагою і турботою. Ти буквально кричиш про своє кохання на кожному нашому побаченні. Я, на свій великий жаль, не зможу. тобі дати те, що зможе зробити нас обох щасливими. У мене величезна подяка та вдячність за весь проведений час разом”, – спробувала пояснити свої почуття Злата Огнєвіч.

“Холостячка“: Злата Огнєвіч відправила додому улюбленця своєї мами У шостому випуску шоу "Холостячка 2" залишив психолог і блогер Роман Свечкоренко, Злата Огнєвіч тоді дізналася, що він досі перебуває у шлюбі. Але в 11 випуску реаліті Злата Огнєвіч попросила виділити додаткову троянду для Романа та повернула його до проекту.

Таким чином, у фіналі за руку та серце Злати Огнєвіч у шоу "Холостячка 2" боротимуться Дмитро Шевченко, Андрій Задворний та Роман Свечкоренко, який, ймовірно, вже улагодив усі питання з екс-дружиною.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що новою "Холостячкою" може стати Наталка Могилевська. Співачка наважилася на створення сім'ї?