“Холостячка“: Злата Огнєвіч відправила додому одного з фаворитів після знайомства з його родичами

У десятому випуску реаліті "Холостячка 2" Злата Огнєвіч познайомилася із родичами учасників. У підсумку головна героїня шоу попрощалася з чоловіком, якого глядачі вважали майбутнім переможцем проекту.

“Холостячка“: Злата Огнєвіч відправила додому одного з фаворитів після знайомства з його родичами - today.ua

"Холостячка" Злата Огнєвіч зробила несподівані висновки після знайомства із родичами претендентів на свою руку та серце. Першим, кому випав шанс познайомити популярну українську співачку зі своїми рідними, став 37-річний бізнесмен та підводний фотограф із Майямі Андрій Хветкевич.

Андрій познайомив Злату Огнєвіч із мамою та братом. Сімейство тепло прийняло "Холостячку", їхнє спілкування було легким та доброзичливим. Проте щось збентежило головну героїню реаліті, оскільки саме з Хветкевичем вона вирішила попрощатися у десятому випуску.

Глядачі запідозрили, що співачка ухвалила таке рішення на прохання матері Андрія "не зробити йому боляче". Сама ж Злата під час церемонії троянд сказала зовсім інше. “Холостячка“: Злата Огнєвіч відправила додому одного з фаворитів після знайомства з його родичами

"Я розумію, що чим далі, тим глибше і сильніше почуття. Я не зможу відповісти тобі взаємністю. Вибач", - пояснила співачка своє рішення.

Боротьбу за руку та серце Злати Огневич у реаліті-шоу "Холостячка 2" продовжать Дмитро Шевченко, Андрій Задворний та Максим Тарапата.

Нагадаємо, Злата Огнєвіч випадково "засвітила" переможця проекту "Холостячка". Співачка опублікувала фото, на якому вона цілується з одним із учасників шоу.