“Холостячка“ Злата Огневич розплела афрокосички і показала нову зачіску

Злата Огневич завершила зйомки в другому сезоні романтичного реаліті-шоу "Холостячка" і готується до його виходу на екрані. Однак реальне життя не зупинилося, і виконавиця продовжує роботу над новими піснями, бере участь в зйомках і, можливо, приховує відносини з переможцем проєкту.

“Холостячка“ Злата Огневич розплела афрокосички і показала нову зачіску - today.ua

Тиждень тому успішна українська співачка провела дев'ять годин в салоні краси, поки їй заплітали афрокосички. І тепер вона вирішила їх зняти.

"І так друзі, тиждень тому я витратила 9 годині на те, щоб заплести свої перші в житті афрокоси, а сьогодні я знімаю свої коси. Хочете побачити, що вийде? Я думаю, що після того, як я зніму ці косички, у мене на голові буде справжнісінький "одуван". Майстер каже, все одно буде красиво", - зазначила в особистому акаунті в Інстаграм Злата Огневич.

Нова "Холостячка" похвалилася перед шанувальниками, що у неї вийшло. Варто відзначити, що кучері личать відомій виконавиці. Її зачіска стала помітно коротшою, однак ефект на обличчя. “Холостячка“ Злата Огневич розплела афрокосички і показала нову зачіску

"Розплела я свої красиві коси, і ефект Покахонтес плавно перейшов в ефект Тіни Тернер", - зазначила жартома співачка.

Нагадаємо, за серце Злати Огневич в шоу "Холостячка-2" побореться учасник з небезпечною професією.