“Холостячка“ Злата Огневич розповіла про стосунки з переможцем шоу

Головною героїнею другого сезону "Холостячка" стала співачка Злата Огневич. У своєму житті вона пережила кілька важких відносин і була відкрита до кохання. На щастя, зірці вдалося знайти любов.

“Холостячка“ Злата Огневич розповіла про стосунки з переможцем шоу - today.ua

17 вересня на екранах показали перший випуск нового сезону реаліті-шоу "Холостячка". Злата Огневич не стала церемонитися з претендентами на своє серце і відразу ж відсіяла дев'ятьох з них. В результаті залишилися тільки ті, хто дійсно справив враження на зірку.

Як зізналася артистка, вона знайшла любов на проєкті. Поки глядачі не побачать фінал шоу, Златі Огневич і її обранцеві доводиться ховатися, як це було у Ксенії Мішиної і Олександра Еллерта.

Артистка з нетерпінням чекає фіналу, оскільки їй вже не терпиться пізнавати світ зі своїм бойфрендом.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ZLATA OGNEVICH (@ zlata.ognevich)

"Ми збираємося поїхати в яскраву подорож, але я не знаю, куди, це для мене буде сюрприз. Він каже, я буду неймовірно вражена. Так, ми думаємо над тим, щоб жити разом, пізнавати один одного. Зараз починаються стосунки без камер, і буде дуже багато цікавих відкриттів. Я знаю, що будуть різні моменти, але я до цього готова, і я знаю, що мудрість, любов, підтримка - це головне", - зазначила нова "Холостячка" Злата Огневич.

Нагадаємо, ведучий шоу "Холостячка 2" Григорій Решетник розповів, чим відрізняється Злата Огневич від Ксенії Мішиної.