“Холостячка“ Злата Огневич в боді показала достоїнства своєї фігури

Злата Огневич дуже красива і талановита жінка, а тому не дивно, що за її серце в романтичному реаліті-шоу прийшли поборотися стільки цікавих і успішних чоловіків. У день нового випуску проєкту "Холостячка-2" виконавиця випускає ефектний кліп, в якому знялася в спідній білизні.

“Холостячка“ Злата Огневич в боді показала достоїнства своєї фігури - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська співачка опублікувала тизер музичного кліпу на нову пісню. На Поштовій площі в Києві Злата Огневич з'явилася в ефектному чорному боді з корсетом, що підкреслює достоїнства її фігури: пишні груди, плоский живіт, вузьку талію і пружні сідниці.

"Просто перший ти мені клинок встромив ... Уже в п'ятницю прем'єра на всіх цифрових майданчиках! Шалено хвилююче", - зазначила в публікації зірка.

Фанати Злати Огневич розсипалися в дифірамбах, засипаючи виконавицю численними компліментами. Хтось захоплювався її фігурою, а хтось був радий, що артистка згадала, що вона співачка, а не тільки "Холостячка". Однак знайшлися і ті, хто розчарувався в її вирішенні оголитися на камеру.

"Мда ... Не думала, що вже і Злата буде Ж показувати ..... Була єдина співачка, якою я захоплювалася", "У Тінаи нервово засмикалося око ...", "Незвично бачити таку Злату, але дуже круто, що вона кожен раз різна, постійно експериментує", "Яка пристрасть, круто", "Неймовірно сексуальна", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, учасник "Холостячка-2" висловився про Златі Огневич: "Не хочу будувати відносини з" куркою ".