«Холостяк-11»: Аня розповіла, навіщо зробила герою масаж ніг на першому ж побаченні

Автор: Анастасия Березовская

4 випуск шоу «Холостяк-11» вразив однієї сценою, яка сталася на груповому побаченні з головним героєм. Одна з учасниць встала на коліна, щоб зробити Михайлу Заливако масаж ніг. Цей вчинок обурив не тільки інших дівчат, але і телеглядачів.

«Холостяк-11»: Аня розповіла, навіщо зробила герою масаж ніг на першому ж побаченні - today.ua

Ганна Гузєєва, яку звинувачували в наданні ескорт послуг, покинула шоу «Холостяк-11», не дивлячись на те, що встигла зробити головному герою приємно. Після виходу ефіру дівчина прокоментувала, чому на першому ж побаченні зважилася зробити Міші масаж ніг.

Побачення складалося з того, що троє дівчат і «Холостяк» грали в алкогольну рулетку, умови якої полягали в тому, щоб випивати стопку текіли кожен раз, коли ти не виконуєш завдання. Говорячи про те, чому Анна погодилася на масаж ніг, вона прокоментувала це тим, що вже відмовилася від багатьох інших завдань, наприклад, «роздягтися догола» або «покритикувати оточуючих». Саме тому, випивши вже кілька чарок, вона зважилася на менш провокаційне завдання.

«Саме ці 50 секунд, протягом яких я торкалася до Мішин ступень і жартувала, стали для Вас такими, що запам'ятовуються і викликали у Вас бурю емоцій: у кого-то сміх, у кого-то критику ... А Розалі і Джессіка в коментарях про мій масаж ніг не упустили шанс показати всім, що вони мають відношення до благочестивості хоча б в усній формі», - зазначила Ганна Гузєєва.

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Гузєєва || Anna Guzeeva (@by_guzeeva)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вона підкреслила, що завдання ТБ полягає в тому, щоб за всяку ціну не залишити глядача байдужим. Також учасниця шоу «Холостяк» відзначила, що реальне життя жодним чином не пов'язане з реаліті-шоу, і тим чарами, що в ньому показано.

Попри все це Аня Гузєєва стала однією з дівчат, з якою попрощався Михайло Заливако в 4 випуску. Причиною став флірт з другом головного героя і колишнім «Холостяком» Максом Михайлюком.