“Холостяк-11“: як виглядала Ганна Богдан до участі в проєкті

Туроператор Ганна Богдан стала переможницею 11 сезону романтичного шоу "Холостяк". Кучерява дівчина підкорила серце Михайла Заливако своєю стрункою фігурою, довгими ногами, красивим обличчям і променистою усмішкою. Але чи завжди вона так виглядала? У Мережу потрапили фотографії учасниці до того як вона опинилася в проєкті.

“Холостяк-11“: як виглядала Ганна Богдан до участі в проєкті - today.ua

Анна Богдан потрапила в реаліті за наполяганням сестри, яка вмовила її заповнити анкету. Дівчина могла не пройти кастинг, оскільки їй заважала робота. Але за збігом обставин, їй все ж посміхнулася удача.

До шоу Аня була одружена на той момент за керівником Офісу президента Андрієм Богданом. Відомо, що закохані зустрічалися три роки, а одружилися через півтора року після знайомства. Однак за офіційними даними політик перебував в шлюбі до весни 2019 року за іншою. Йому довелося довго домагатися красуні, і щоб остаточно розтопити її серце, він возив її в Нью-Йорк, катав на повітряній кулі і робив багато інших романтичних жестів. Їх шлюб розпався напередодні кастингу в "Холостяк-11". За словами Анни, причиною стали ревнощі чоловіка, який не дозволяв їй навіть виходити на роботу.

“Холостяк-11“: як виглядала Ганна Богдан до участі в проєкті Жовтень 2015“Холостяк-11“: як виглядала Ганна Богдан до участі в проєкті Грудень 2016

До цього переможниця реаліті-шоу закінчила Національний університет харчових технологій зі ступенем магістра за спеціальністю «Маркетолог».

Ганна Богдан завжди була худою і високою, через що над нею жартували однолітки. Через проблеми в шлюбі дівчина набрала 16 кілограмів. Вона заїдала стрес і образу після розлучення солодощами. У результаті їй довелося докласти чимало зусиль для того, щоб прийти в форму. “Холостяк-11“: як виглядала Ганна Богдан до участі в проєкті Нагадаємо, переможниця "Холостяк" Ганна Богдан показала архівні дитячі фотографії.