Холостяк-11: Михайло Заливако після побачень в Єгипті попрощався з однією з найгарніших дівчат

Романтичне реаліті-шоу «Холостяк-11» в сьомому випуску покинула одна з найкрасивіших учасниць. Михайло Заливако провів чудове побачення з дівчиною, однак дещо його збентежило ...

Холостяк-11: Михайло Заливако після побачень в Єгипті попрощався з однією з найгарніших дівчат - today.ua

У сьомому випуску «Холостяк 2021» головний герой Михайло Заливако відправився з учасницями шоу в Єгипет. 31-річний бізнесмен з Харкова провів побачення з Розалі, після якого зізнався, що з дівчиною йому було дуже цікаво.

«З Розалі можна розмовляти нескінченно. Нам цікаво вдвох», - зізнався Заливако.

Разом з Джесікою і Анною Михайло освоював кайтсерфінг. Після цього Холостяк відправився з дівчатами на вечерю, яка завершилась поцілунком з Джесікою. За всім цим спостерігала Анна ... Холостяк-11: Михайло Заливако після побачень в Єгипті попрощався з однією з найгарніших дівчат Юля і Таня також були запрошені на побачення з Михайлом Заливако в Єгипті. Церемонія троянд стала несподіваною для більшості телеглядачів.

Після вельми вдалого побачення Михайло Заливако прийняв рішення попрощатися з Юлією Карнаух. Головний герой реаліті «Холостяк-11» зізнався, що хотів дати дівчині зрозуміти, що вона йому не байдужа. Проте поведінка Юлії говорила, що вона сумнівається в собі.

«Я не зустрічав більш чуттєвої людини, ніж вона. Не знаю, якого розміру її серце. Вона хоче сім'ю. Дуже багато віддає відносинам. Мені було приємно з нею і важко прощатися. Але мені потрібна впевнена дівчина, яка буде приймати рішення сама», - розповів про причини прийнятого рішення Михайло Заливако.

Холостяк-11: Михайло Заливако після побачень в Єгипті попрощався з однією з найгарніших дівчат Далі за серце головного героя реаліті-шоу «Холостяк-11» будуть боротися вже шість учасниць.

Нагадаємо, раніше Анна зізналася, навіщо зробила масаж ніг головному герою шоу «Холостяк-11».