«Холостяк-11»: учасниця шоу, яку звинувачують в ескорті, дала різку відповідь

«Холостяк-11» не обходиться без гучних подій та інцидентів. Стало відомо, що одну з учасниць звинуватили в наданні ескорт послуг. Дівчина опинилася в складній ситуації, однак не опустила руки, і в судовому порядку очистила своє добре ім'я.

«Холостяк-11»: учасниця шоу, яку звинувачують в ескорті, дала різку відповідь - today.ua

Після того як на телеканалі СТБ стартував 11 сезон реаліті-шоу «Холостяк» спливли цікаві подробиці про одну з учасниць. У Мережі активно обговорюють статті за 2019 рік, в яких йдеться про те, що 22-річна Анна Гузєєва з Дніпра надавала ескорт послуги.

Претендентка на серце Михайла Заливако, стверджує, що матеріал замовний, і його пише одна дівчинка з її рідного міста. В результаті Анна подала в суд і виграла його. В судовому порядку інформацію, що опублікована на розважальних порталах, визнали такою, що не відповідає дійсності.

«Факт того, що інформація не відповідає дійсності, має юридичне значення ... Це мене намагалася дискредитувати в очах громадськості одна дівчинка з Дніпра, у мене є докази того, що це вона зробила ...», - підкреслила учасниця «Холостяка» в своєму Інстаграм-аккаунті.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Гузєєва || Anna Guzeeva (@by_guzeeva)

До того ж Анна Гузєєва заявила, що у неї вимагали гроші та погрожували зіпсувати життя цими статтями.

«Тому, шановні глядачі шоу Холостяк, будьте менш активними в поширенні інформації, викладеної в жовтих інтернет-виданнях, зараз дуже легко можна отримати повістку до суду за висловлювання, що ганьблять честь і гідність», - уклала учасниця шоу.

«Холостяк-11»: учасниця шоу, яку звинувачують в ескорті, дала різку відповідь Нагадаємо, учасниця «Холостяк-11» розкрила правду, як насправді живуть дівчата в будинку реаліті-шоу.