Холостяк-11: в 8 випуску одна з дівчат зуміла довести Заливако свої почуття

Романтичне шоу «Холостяк-11» триває. У 8 випуску проект повинні були покинути дві дівчини, проте Михайло Заливако в останній момент відчув щось таке, що змусило його змінити своє рішення.

Холостяк-11: в 8 випуску одна з дівчат зуміла довести Заливако свої почуття - today.ua

Церемонія троянд у восьмому випуску реаліті була неймовірно яскравою і насиченою. Однак за результатами побачень Михайло Заливако прийняв рішення відправити додому відразу двох красунь, з якими не відчув тонкої сполучною ниточки почуттів. Подальші події в проекті показали, що не всі дівчата готові покірно погоджуватися з рішеннями Заливако. Деякі готові боротися за своє щастя.

У восьмому випуску реаліті «Холостяк-11» додому поїхала Таня. Михайло Заливако зрозумів, що між ним і Тетяною можуть бути тільки дружні відносини.

«Я розумію, що більше, ніж дружба, між нами не буде», - пояснив головний герой шоу.

Холостяк-11: в 8 випуску одна з дівчат зуміла довести Заливако свої почуття Юля «Зайка» і Михайло Заливако провели пристрасне побачення в спа, але на Церемонії троянд дівчина з'явилася сумною і незадоволеною. Юля, як виявилося, не може знайти спільну мову з іншими учасницями проекту, а ще їй здається, що Холостяк приділяє їй занадто мало уваги.

«На побаченнях - вогонь вогненний. А під час розмови і диму немає. Мені набридло доводити, що між нами є симпатія. Я втомився намагатися зрозуміти твоє мовчання, розбиратися з твоїм поганим настроєм», - прокоментував Михайло своє рішення попрощатися з Юлею.

Але Юлія не змирилася, її палкі обійми довели Заливако, що почуття є. Головний холостяк країни несподівано передумав і залишив «Зайку» в проекті. Холостяк-11: в 8 випуску одна з дівчат зуміла довести Заливако свої почуття Нагадаємо, раніше Михайло Заливако зізнався одній з дівчат, що переніс важке захворювання. Герой шоу «Холостяк-11» був на волосині від смерті ...