Холостяк 2021: Михайло Заливако відправив додому чотирьох дівчат

Події в українському реаліті-шоу «Холостяк» набирають обертів. Дівчата знаходять все більш креативні способи, щоб зацікавити головного героя і привернути до себе увагу. Тим не менш, Михайло Заливако у 2 випуску відправив додому одразу чотирьох дівчат.

Холостяк 2021: Михайло Заливако відправив додому чотирьох дівчат - today.ua

У другому випуску «Холостяка» Юлія прийшла на знайомство з Михайлом в наряді зайчика. Заливако такий підхід дівчини дуже сподобався, і він запросив її на побачення для ближчого знайомства. Парочка відправилася вибирати для Юлії вечірню сукню.

Холостяк 2021: Михайло Заливако відправив додому чотирьох дівчат А ось на групове побачення з Заливако відправились Настя, Олена, Аліса та Валентина. Крім того, у другому випуску 11 сезону «Холостяка» дівчата з подивом дізналися, що є ще один будинок, в якому живуть їхні суперниці. Деяким з учасниць реаліті пощастило отримати запрошення від Михайла на зустріч.

Михайло Заливако після перегляду відеозвернення потенційних обраниць вирішив зустрітися з деякими з них наодинці. У головного холостяка країни 2021-го року з'явилося до панночок кілька питань.

Після побачення Михайло Заливако прийняв рішення попрощатися з Оленою - TikTok-блогершою. Герой шоу запідозрив, що 26-річна дівчина прийшла на проект не заради пошуку своєї другої половинки, вона хоче збільшити популярність в TikTok. Холостяк 2021: Михайло Заливако відправив додому чотирьох дівчат Другою з проекту пішла Ксенія, дівчина засмутилася, що існує ще один будинок потенційних наречених. Заливако не сподобалося, що Ксенія говорила загадками і провів панночку до автомобіля. Холостяк 2021: Михайло Заливако відправив додому чотирьох дівчат Письменницю Ольгу Михайло Заливако запідозрив в нещирості, але висловив упевненість, що дівчина обов'язково знайде своє щастя, правда, за рамками проекту «Холостяк». Холостяк 2021: Михайло Заливако відправив додому чотирьох дівчат 25-річна стюардеса Валя здалася головному холостяку країни занадто скутою, в дівчині Михайлу не вистачило щирості та емоційності. Красуня-брюнетка стала четвертою дівчиною, яка залишила проект в 11-му сезоні «Холостяка». Холостяк 2021: Михайло Заливако відправив додому чотирьох дівчат Нагадаємо, в першому випуску 11 сезону реаліті «Холостяк» Михайло Заливако здивував глядачів порушенням правил проекту . Головний герой відмовився виконувати головну вимогу шоу ...