“Холостяк“ Макс Михайлюк таємно одружився на вагітній дівчині

"Холостяк" Макс Михайлюк і Дарина Хлистун - офіційно чоловік та дружина. Напередодні народження їхньої першої спільної дитини молоді люди скріпили відносини офіційним союзом. Про це повідомила вагітна кохана українського пілота, що проживає в США.

“Холостяк“ Макс Михайлюк таємно одружився на вагітній дівчині - today.ua

Народжений в Одесі Максим емігрував до Канади у віці 19 років і став не останньою людиною в чужій країні. Завдяки наполегливій праці й прагненню досягти своєї мрії, він відкрив льотну школу в США і став пілотом-інструктором.

Макс Михайлюк приїхав в Україну для участі в шоу «Холостяк», однак дівчина, що перемогла в проєкті,  не стала його нареченою. У соціальних мережах пілот познайомився з іншого чарівною молодою особою, яка підкорила його серце.

Модель Дарина Хлистун і Макс Михайлюк вже досить довго зустрічаються, чекають дитину і, як стало відомо, вже офіційно чоловік та дружина.

Відповідаючи на запитання підписників в Інстаграм, 25-річна манекенниця зазначила, що питання про термін вагітності виявився найпопулярнішим. “Холостяк“ Макс Михайлюк таємно одружився на вагітній дівчині

"Це питання лідирує з усіх. Це те, що залишиться без відповіді, як і щодо статі дитини, щодо весілля. Я і Макс вже чоловік і дружина", - зазначила Дар'я.

Нагадаємо, дитину також чекає екс-«Холостяк» Нікіта Добринін і переможниця шоу Даша Квіткова. Нещодавно український телеведучий заінтригував шанувальників повідомленнями про стать майбутньої дитини.