“Холостяк“ Михайло Заливако зізнався, як вирішує конфлікти з коханою: “Можна ляща відхопити“

"Холостяк" Михайло Заливако і переможниця романтичного проєкту Ганна Богдан пізнали всю красу і складності спільного життя майже на самому початку своїх відносин. Після того як парочка знялася в реаліті-шоу, їм довелося три місяці жити в одній квартирі і не показуватися нікому на очі, щоб не розкривати інтригу.

“Холостяк“ Михайло Заливако зізнався, як вирішує конфлікти з коханою: “Можна ляща відхопити“ - today.ua

За словами пари, що нещодавно розповіла про весілля і дітей, далося їм це досить легко. Вони дуже багато дізналися один про одного в короткий термін, подивилися багато фільмів і запланували величезну кількість розваг собі на майбутнє, половину з яких втілили в життя цього літа.

Раз у раз "Холостяк" Михайло Заливако і Ганна Богдан діляться з фанатами подробицями свого приватного життя, розповідаючи про побут і те, хто в домі господар. На цей раз харківський бізнесмен вирішив зізнатися, як вирішує конфлікти з коханою.

"Більше обіймайтеся, моя вам порада! Ну тому що це пипец як прикольно. Так, і запевняю, буде час, коли ви такі "бляха, треба було обійняти, а не сидіти дутися". Завжди через обіймання. Але ця тема працює в конфліктах тільки у відносинах, на вулиці можна ляща відхопити", - зазначив в публікації головні герой 11 сезону шоу "Холостяк".

Нагадаємо, переможниця "Холостяк" Ганна Богдан показала, як виглядає без макіяжу.