“Холостяк“ Михайло Заливако публічно зізнався, за що кохає Ганну Богдан

"Холостяк" Михайло Заливако і переможниця Ганна Богдан провели незабутній вікенд в рідному місті бізнесмена. Повеселившись з коханою і познайомивши її з близькими, головний герой романтичного реаліті-шоу не зміг стримати почуттів і публічно зізнався дівчині в коханні.

“Холостяк“ Михайло Заливако публічно зізнався, за що кохає Ганну Богдан - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм харківський бізнесмен зробив рідкісну публікацію, додавши спільне фото з переможницею 11 сезону шоу "Холостяк". Красуня Анна Богдан постала в кадрі в яскравому жовтому платті-комбінації і босоніжках з заклепками на високих підборах. Вона сіла на коліна Михайла, одягненого в світлі джинси, блакитну футболку і мокасини із зображенням квітів.

У підписі до публікації "Холостяк" розсипався в дифірамби перед своєю обраницею. Михайло Заливако розповів, за що любить свою дівчину.

"Подобається відчуття поруч. Подобається, коли йдемо за руку. Подобається, що викликаєш мурашки по шкірі. Подобається з тобою слухати одну пісню на repeat. Подобається, що не соромно. Подобається, коли дуркуешь. Подобається, що не боїшся. Подобається, що справжня. Загалом подобається ... і так, хімія - дуже подобається", - зазначив бізнесмен. "З тобою все подобається", - відреагувала на публікацію бойфренда Ганна Богдан.

“Холостяк“ Михайло Заливако публічно зізнався, за що кохає Ганну Богдан Коментарі шанувальників були дуже різні. Комусь здалося, що слова Михайла підтверджують, що Аня йому тільки подобається, але він її не любить. Інші, не перестаючи, згадують Юлю на прізвисько "Зайка", а хтось просто захоплюються піднесеними відносинами закоханих.

Нагадаємо, "Холостяк" Михайло Заливако і Ганна Богдан сходили на романтичне побачення в Харкові.