“Холостяк“ Михайло Заливако розповів, чому обрав Аню, а не Юлю

"Холостяк" Михайло Заливако і Ганна Богдан дали рідкісне інтерв'ю, розповівши докладніше про історію свого кохання. Харківський бізнесмен, нарешті, зізнався, чому він не обрав Юлію Бельченко, за яку вболівала майже вся країна.

“Холостяк“ Михайло Заливако розповів, чому обрав Аню, а не Юлю - today.ua

Фінал 11 сезону шоу "Холостяк" відбувся вже давно, однак обурення публіки не вщухають досі. Глядачі не розуміють, чому Михайло Заливако не обрав милу і люблячу Юлію на прізвисько "Зайка", а віддав перевагу навіженій маніпуляторше.

В інтерв'ю програмі "Слава+" бізнесмен розставив всі крапки над "i", зізнавшись, що хотів попрощатися з Анею ще після першої зустрічі.

"Наше перше спілкування було "не альо". І якби була можливість, я б після першої вечірки відправив її додому. Вона була дуже стриманою, бачив по її міміці. Дозованно розмовляла й не хотіла відповідати на питання", - розповів "Холостяк" .

Однак поспілкувавшись з дівчиною, він зрозумів, що Ганна Богдан просто так не пускає людей в своє серце. “Холостяк“ Михайло Заливако розповів, чому обрав Аню, а не Юлю Відзначаючи, нелюбов глядача до своєї обраниці, Михайло Заливако зазначив, що вона могла не сподобатися публіці, оскільки не плакала, не говорила "Холостяку" як сильно його любить, на відміну від тієї ж Юлії. Напевно, саме тому її не змогли полюбити, бо глядач не любить сильних людей, їм більше імпонують сумні образи.

"Чому її називають маніпулятором? Тому що з нею не жили. Більш ніжної дівчини, ніж Аня, я не знаю", - уклав Михайло Заливако.

Нагадаємо, переможниця шоу "Холостяк" Ганна Богдан показала інтер'єр спальні в її з Михайлом Заливако квартирі.