“Холостяк“ Михайло Заливако вигнав дівчину, яка не сподобалась його мамі

В одинадцятому випуску реаліті-шоу "Холостяк-11" головний герой Михайло Заливако познайомив дівчат зі своєю сім'єю та друзями. В результаті, з проекту вибула красуня, яка не сподобалась мамі 31-річного "холостяка".

“Холостяк“ Михайло Заливако вигнав дівчину, яка не сподобалась його мамі - today.ua

Харківський підприємець і засновник логістичної компанії Михайло Заливако познайомив Анну, Дашу та Розалі зі своїми найближчими друзями і мамою. Анна під час цього непростого побачення розповіла про свої плани на майбутнє, виявляється, дівчина мріє про велику сім'ю, підкорення Евересту та про весілля в справжньому замку. На жаль, мрії дівчини зовсім не співпали з цілями Михайла Заливако.

Ще одна учасниця шоу Розалі сподобалася мамі Михайла Заливако. Лариса Іллівна відчула, що дівчина не байдужа до її сина і справді готова створити з ним сім'ю. “Холостяк“ Михайло Заливако вигнав дівчину, яка не сподобалась його мамі Знайомство Даші з мамою "холостяка" обернулося тим, що дівчина вибула з проекту. Даша не зуміла довести Ларисі Іллівні, що у неї є романтичні почуття до Михайла Заливако.

"Мені здалося, що ти проявляєш до неї більше уваги. Може, вона не вміє висловлювати свої почуття. Я кілька разів запитувала про тебе, вона не могла висловити свою думку", - висловила свою авторитетну думку мама "холостяка".

“Холостяк“ Михайло Заливако вигнав дівчину, яка не сподобалась його мамі На Церемонії Троянд Михайло Заливако відправив додому саме Дашу (фітнес-коуч тренера). "Холостяк" пояснив своє рішення тим, що він не може зв'язати своє життя з дівчиною, яка боїться своїх емоцій, його рідних і його самого.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в 11-му випуску реаліті "Холостяк 2021" спробує повернутися Юля "Зайка". Дівчина налаштована дуже рішуче!