“Холостяк“ Нікіта Добринін і Даша Квіткова на 8-й день після пологів похрестили сина

Автор: Анастасия Березовская

Головний герой 9 сезону романтичного шоу "Холостяк" Нікіта Добринін і переможниця проєкту Даша Квіткова стали батьками всього 8 днів назад. Вони звикаються зі своєю новою роллю і все намагаються робити самі без допомоги нянь і батьків.

“Холостяк“ Нікіта Добринін і Даша Квіткова на 8-й день після пологів похрестили сина - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм подружжя повідомили шанувальникам, що хрестили свого крихітного малюка. Дуже рідко коли батьки вирішуються проводити цей обряд в такому ранньому віці, але Нікіта і Даша всіляко намагаються руйнувати стереотипи.

У публікації екс-"Холостяк" показав нових членів своєї сім'ї - хресних батьків його першого і єдиного сина Лева. Для походу в церкву Даша Квіткова обрала темно-синє плаття вільного крою зі спущеними рукавами, а Нікіта Добринін - джинси з дірками і темно-синю сорочку. “Холостяк“ Нікіта Добринін і Даша Квіткова на 8-й день після пологів похрестили сина

"Я сьогодні пропала, бо у нас дуже важливий день ... коли сім'я стала ще більшою", - відзначили в публікаціях подружжя.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Валерій Залужний показав романтичне фото з дружиною: “Люблю тебе безмежно“

Трамп скоротить військову допомогу та схилить Україну до миру в інтересах Росії, - TIME

Українці пили підроблену каву: поліція виявила фальсифікат на 1,6 мільйона гривень

“Холостяк“ Нікіта Добринін і Даша Квіткова на 8-й день після пологів похрестили сина Також "Холостяк" записав відеозвернення до своїх шанувальників, подякувавши їм за привітання:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Як для новоспечених батьків для нас сьогодні був дуже відповідальний, важливий день. Дякую вам за привітання. Особливо знаєте, що приємно, коли заходиш в магазин, і коли продавці на касі, я не побоюся цього слова, практично в будь-якому магазині, практично на будь-якій касі вітають тебе з народженням сина - це офігенно".

Нагадаємо, переможець першого сезону шоу "Холостячка" прокоментував розставання з актрисою Ксенією Мішиною.