“Холостяк“ Нікіта Добринін і Даша Квіткова опинилися на межі розлучення після народження сина

"Холостяк" Нікіта Добринін і Даша Квіткова на межі розлучення після народження їх першої дитини. Закохані всього рік в шлюбі, а вже зіткнулися з проблемами в стосунках. Більш того подружжю навіть довелося рятувати свій союз, і блогерша розповіла, як.

“Холостяк“ Нікіта Добринін і Даша Квіткова опинилися на межі розлучення після народження сина - today.ua

На деякий час головний герой 9-го сезону "Холостяк" і переможниця проєкту пропали з соціальних мереж. Шанувальники стали турбуватися і писали їм численні повідомлення. Виявилося, що Нікіта Добринін і Даша Квіткова були змушені присвятити себе один одному.

Як розповіла, блогерша, чоловік відвіз її в Барселону, щоб вони побули тільки вдвох. Їхній син залишився в Києві з мамою Даші. Прилетівши до Іспанії, подружжя багато гуляли, пробували місцеву їжу, розчинялися один в одному, намагалися вирішити всі накопичені образи і намагалися знову зблизитися. “Холостяк“ Нікіта Добринін і Даша Квіткова опинилися на межі розлучення після народження сина

"Розлучення після народження першої дитини - досить поширена картина в нашому суспільстві. Ми потрапили в цю зону турбулентності. Але розлучатися ніхто не хоче, (це найпростіше). Ми любимо один одного, тому вчимося заново слухати і чути один одного, розуміти і заново вчимося комунікувати. Тому на вихідні чоловік відвіз мене на побачення, щоб ми залишилися тільки удвох і насолодилися цим часом. Щоб були тільки ми. І все", - зазначила переможниця шоу "Холостяк".

“Холостяк“ Нікіта Добринін і Даша Квіткова опинилися на межі розлучення після народження сина Нагадаємо, "Холостяк" Нікіта Добринін і Даша Квіткова показали, як відсвяткували першу річницю весілля.