“Холостяк“ Нікіта Добринін зізнався, скільки він заплатив за найдорожчу подорож в його житті

"Холостяк" Нікіта Добринін і переможниця проєкту Даша Квіткова збираються відправитися в свою найпершу подорож разом з маленьким сином. Батьками закохані стали 13 липня і всього через кілька місяців парочка збирається почати показувати дитині світ.

“Холостяк“ Нікіта Добринін зізнався, скільки він заплатив за найдорожчу подорож в його житті - today.ua

Через місяць після пологів закохані відзначали річницю, однак через клопоти і нові обов'язки, належним чином відсвяткувати не вийшло. Саме тому вони хочуть всією сім'єю поїхати за кордон і гарненько відпочити. Для цього український шоумен зняв найкращий готель. Путівка обійдеться подружжю не дешево, про що "Холостяк" Нікіта Добринін розповів своїм підписникам.

"Коротше, хлопці, я повинен був розповісти вам про те, скільки коштує наша поїздка до Туреччини. Скажу чесно, це реально для нас новий рівень. Сьогодні прислали прорахунки, вони вже фінальні ... Усередині цікаве відчуття, - зазначив екс-"Холостяк" в Інстаграм-сторіз. - Можемо, нарешті, собі її дозволити!"

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від НИКИТА ДОБРИНІН (@nikitadobrynin)

Дізнавшись суму, Нікіта Добринін не міг повірити очам - 225 тисяч гривень. Але учасник 9-го сезону романтичного проєкту "Холостяк" зізнався, що воно того варто. “Холостяк“ Нікіта Добринін зізнався, скільки він заплатив за найдорожчу подорож в його житті

"Так, друзі, сума саме така. Ми нічим не помилилися і навіть не переплатили, ми просто обрали для себе найкращий готель, про який, правда, вже давно мріяли, де ідеально буде відпочивати з маленькою дитиною", - уклав ведучий.

Нагадаємо, дружина "Холостяка" Нікіти Добриніна розповіла, що допомагає їй худнути після пологів.