“Холостяк“ Нікіта Добринін заінтригував новиною про стать своєї майбутньої дитини

Автор: Анастасия Березовская

«Холостяк» Нікіта Добринін і Даша Квіткова побували на УЗД, після чого їм видали конверт, в якому написана стать їх майбутньої дитини. Закохані зізналися, що поки не хочуть розкривати його, але шалено жадають знати, хто у них народиться. Подружжя з нетерпінням чекає вечірки, на якій відкриється головна інтрига.

“Холостяк“ Нікіта Добринін заінтригував новиною про стать своєї майбутньої дитини - today.ua

У Інстаграм-сторіз Нікіта Добринін і Даша Квіткова розповіли шанувальникам, що вони разом побували в клініці, де блогерша пройшла плановий огляд. Перебуваючи на 5-му місяці вагітності дружина «Холостяка» вже могла дізнатися стать дитини, але закохані вирішили відкласти це на потім.

«ДАААА !! У конверті стать дитини. Та хочеться вже дізнатися», - підписала публікацію Квіткова.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Подружжя розповіли, що передадуть конверт друзям, які організовують для них вечірку з нагоди народження малюка, і тоді вони й дізнаються, хто у них народиться - хлопчик чи дівчинка. “Холостяк“ Нікіта Добринін заінтригував новиною про стать своєї майбутньої дитини Дуже часто на таких вечірках подружжя розрізають торт, і відповідно, якого кольору начинка - рожева або блакитна, стає ясно, якої статі малюк. Інший спосіб влаштувати сюрприз для майбутніх батьків - наповнити кульку рожевими або блакитними блискітками, які розлітаються після того, як його лопнути.

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи

Нагадаємо, дружина "Холостяка" Нікіти Добриніна розповіла, що пережила на початку вагітності. Даша Квіткова зізналася, що понад місяць «була овочем».