“Холостяк“ Заливако влаштував для Анни Богдан екстремальний відпочинок з небезпечними прогулянками

"Холостяк" Михайло Заливако разом зі своєю обраницею Анною Богдан вирушили до Туреччини. Переможці шоу "Холостяк 11" замість романтики розважаються екстримом.

“Холостяк“ Заливако влаштував для Анни Богдан екстремальний відпочинок з небезпечними прогулянками - today.ua

Михайло Заливако і Анна Богдан вирушили в турецьку Каппадокію, щоб покататися на повітряних кулях. Помилуватися прекрасними пейзажами під час прогулянки на повітряній кулі пара мріяла давно, і ось їхній мрії судилося збутися.

Анна Богдан на своїй сторінці в Інстаграм поділилася враженнями після прогулянки на повітряній кулі разом з Михайлом Заливако в Каппадокії. “Холостяк“ Заливако влаштував для Анни Богдан екстремальний відпочинок з небезпечними прогулянками

"Ще одна наша спільна подорож. Як же круто розділяти разом ці емоції. Каппадокія летить в скарбничку здійснених бажань. Попереду ще багато-багато міст і країн, які ми хочемо відвідати разом", - заінтригувала шанувальників переможниця реаліті "Холостяк".

“Холостяк“ Заливако влаштував для Анни Богдан екстремальний відпочинок з небезпечними прогулянками У своєму профілі в соцмережі бізнесмен з Харкова Михайло Заливако зізнався, як здорово, що дівчина поділяє його захоплення. Також екс-"холостяк" зазначив, що Анні Богдан личить червоний колір. “Холостяк“ Заливако влаштував для Анни Богдан екстремальний відпочинок з небезпечними прогулянками Нагадаємо, раніше Михайло Заливако зізнався, з якої причини відкинув кохання Юлі "Зайки" і вибрав Анну Богдан.