“Холостячка“ зробила вибір: серце Ксенії Мішиної підкорив Олександр Еллерт

Ось і стало відомо, хто виграв у фіналі "Холостячка". Кому подарувала своє серце Ксенія Мішина?

“Холостячка“ зробила вибір: серце Ксенії Мішиної підкорив Олександр Еллерт - today.ua

У фіналі першого сезону шоу «Холостячка» за участю української актриси Ксенії Мішиной залишилися два чоловіки. Героїні проєкту довелося вибирати між ведучим Олександром Еллертом і власником автомобільної компанії Олексієм Тригубенко. Кого вибрала "Холостячка" з них у фіналі шоу?

Цікаво те, що багато хто схилявся в бік Тригубенко. У минулому бізнесмен 7 років жив з дівчиною, з якою розлучився через небажання коханої підтримувати його починання. На проєкт Олексій прийшов за серйозними стосунками.

У фінальному епізоді хлопці зустрілися з батьком Ксенії, який за підсумками схилявся на користь саме Олексія Тригубенко, зазначивши, що сімейне життя з ним буде розміреним і спокійним. “Холостячка“ зробила вибір: серце Ксенії Мішиної підкорив Олександр Еллерт 33-річний Олександр Еллерт - успішний ведучий заходів, а також автор-сценарист в студії "Квартал 95". У минулому він був одружений і має дочку-підлітка. Щодо нього у холостячки були деякі сумніви, і вона навіть назвала артиста «егоцентричною» людиною, яка не готова йти на компроміси.

«З Сашею я якась повітряна. Із Льошею я постійно відчуваю якесь тепло. Переді мною два абсолютно різних чоловіки», - говорила Ксенія Мішина в фіналі.

За результатом двох побачень з учасниками, холостячка зробила вибір на користь Олександра Еллерта. “Холостячка“ зробила вибір: серце Ксенії Мішиної підкорив Олександр Еллерт Нагадаємо, в минулому Ксенія Мішина показала свою прекрасну квартиру в Києві. «Холостячка» справила враження на фанатів, які встигли позаздрити актрисі. В оселі красуні сучасна техніка, панорамні вікна, зручне планування і красивий інтер'єр.