“Хороша дівчинка“: Олег Винник вперше розповів про свою дружину Таюне

Олег Винник один з тих артистів, які вважають за краще залишати особисте життя за кадром. Дотепер успішний український співак не підтвердив, але і не спростував інформацію, що він одружений на своїй бек-вокалістці. Вперше за довгий час виконавець розповів, яка у нього дружина.

“Хороша дівчинка“: Олег Винник вперше розповів про свою дружину Таюне - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм відомий співак, який починав свою успішну кар'єру в театральних постановках в Німеччині, опублікував нове відео. Артист показав забавний ролик, що складається з нарізок з різних інтерв'ю, зйомок, концертів і виступів за останні кілька років.

Таким чином Олег Винник вирішив показати себе справжнього і подякувати шанувальникам за численні привітання з днем народження. Нагадаємо, артисту виповнилося 48 років 31 липня.

"Дарую вам настрій у відповідь на ваші щирі вітання!!!!" - зазначив у публікації виконавець.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Олег Винник (Olegg Vynnyk) (@ olegg.vynnyk)

У 7-хвилинному відео є фрагмент, коли Олег Винник говорить про свою бек-вокалістку Таїсію Сватко, яку вважають його таємною дружиною. Саме музикант допоміг коханій почати сольну кар'єру під сценічним ім'ям Таюне.

"Таюне у нас хороша, пухнаста дівчинка", - зазначив Олег Винник в ролику.

Шанувальники тепло прийняли такий подарунок від кумира, подякувавши йому за позитивні емоції і щирість.

Нагадаємо, дружина Олега Винника порадувала шанувальників новими фото зі співаком. Таїсія Сватко ніжно привітала чоловіка з днем народження.