“Хоч і рідко, але трапляється“: Олена Зеленська розповіла про особисте життя з чоловіком

Олена Зеленська зізналася, як змінилося її особисте життя з чоловіком після того, як Володимир Зеленський виграв президентські вибори. Перша леді України розповіла про стосунки з чоловіком і про те, чи влаштовує він їй якісь романтичні сюрпризи.

“Хоч і рідко, але трапляється“: Олена Зеленська розповіла про особисте життя з чоловіком - today.ua

Дружина глави української держави зовсім недавно стала головною героїнею нового випуску модного журналу. Олена Зеленська знялася в модній фотосесії, з'явившись в образі вчительки, а також дала інтерв'ю.

43-річна дружина політика зізналася, що ніколи не була в центрі уваги. Працюючи раніше сценаристом студії "Квартал 95", вона не була зіркою і не знала, що таке любов широкої публіки або хейт. Однак ставши першою леді, вона все це відчула на собі і життя її кардинально змінилося. Зміни настали і в особистому житті. “Хоч і рідко, але трапляється“: Олена Зеленська розповіла про особисте життя з чоловіком Тепер Олена і Володимир Зеленський просто так не можуть сходити в ресторан, їх всюди супроводжує охорона, правоохоронні органи оточують вулиці і навіть райони - це ціла програма. А тому робити якісь жести стало складніше.

Відповідаючи на питання, чи робив президент своїй першій леді якісь романтичні сюрпризи, на кшталт того, що зробив Барак Обама своїй дружині (президент США влаштував вечерю в їх з Мішель улюбленому ресторані. Цей сюрприз виявився першим і останнім - через занадто складну організацію, до якої було залучено безліч ресурсів), вона відповіла:

"У таких питаннях завжди багато стримувальних факторів. Люди, які працюють у нашому оточенні, аж ніяк не повинні залежати від наших примхів. Мій графік сьогодні — дім, робота, офіційні заходи. А щодо особистих сюрпризів — вони хоч і рідко, але все ж таки трапляються. Ми не настільки закриті, як це можна собі уявити. Принаймні річницю весілля нам вдалося відсвяткувати у ресторані".

“Хоч і рідко, але трапляється“: Олена Зеленська розповіла про особисте життя з чоловіком Нагадаємо, Олена Зеленська викликала фурор в помаранчевій сукні.

ДЖЕРЕЛОelle.ua