Уродженка Львова Ірина Федишин, яка до війни перебувала у концертному турі містами України, зараз займається зовсім іншою справою. Спочатку з дітьми вона плела маскувальні сітки, потім почала збирати кошти на закупівлю амуніції українським солдатам та давати концерти для підвищення морального духу.
![Тендітна блондинка у бронежилеті: Ірина Федишин розповіла про свою нову роботу Тендітна блондинка у бронежилеті: Ірина Федишин розповіла про свою нову роботу - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/12/260644058_406116967660362_3997954037635140858_n-768x548.jpg)
В особистому обліковому записі в Інстаграм виконавиця опублікувала відео зі Львівського оборонного кластера, який займається пошиттям професійних бронежилетів. З початку війни виробник виготовив та відправив на передову 30 тисяч жилетів четвертого рівня захисту.
"Починаючи займатися волонтерством, мені боліло питання бронежилетів. І ми разом з Віталієм проводили у пошуках, телефонних дзвінках багато часу, і це були не дуже вдалі пошуки. Тому що бронежилети - це дуже відповілально, це чиєсь життя. Дуже важлива якість виробу… Дуже часто ці бронежилети розлітаються, бо тканина не витримує і розлазиться, а нитки, якими робилилися шви рвуться”, – зазначила Ірина Федишин.
Подивитися цю публікацію в InstagramПопулярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Саме тому, знайшовши перевіреного та якісного виробника, співачка зі свого фонду виділила на закупівлю тканини 20 тисяч гривень. Також артистка закликала всіх небайдужих переказувати кошти.
У кадрі Ірина Федишин з'явилася у чорних легінсах, черевиках та футболці, примірявши бронежилет. Варто відзначити, тендітна красуня-блондинка добре виглядала б у військовій формі.
Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:Подивитися цю публікацію в Instagram