“Ідеальна у будь-якому віці“: фото дружини Олега Винника в молодості викликало фурор у Мережі

Олег Винник та Таїсія Сватко активно приховують своє особисте життя. Вони не публікують власні фото в особисті мікроблоги, практично не дають інтерв'ю пресі та не відвідують світські вечірки. З початку повномасштабного вторгнення український співак висловився лише кілька разів, а Таюне зовсім мовчала.

“Ідеальна у будь-якому віці“: фото дружини Олега Винника в молодості викликало фурор у Мережі - today.ua

Через їх потайливий спосіб життя в Мережі з'явилося безліч фан-аккаунтів, присвячених Олегу Виннику та його дружині. В одному з них опублікували нове відео, створене з нарізок із Таїсією Сватко різних років.

На початку ролика з'являється чорно-біле фото виконавиці та таємної дружини Олега Винника. Їй на вигляд трохи більше ніж 20 років. У неї ще миле дитяче обличчя, пухкі щічки, відкриті наївні очі та ніжна безтурботна посмішка. Тоді Таїсія Сватко носила коротку стрижку, красиво укладену локонами.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ? фан Чарівна таюне? (@charivna_taune)

Фанати захопилися, гідно оцінивши зовнішній вигляд зірки. Шанувальники впевнені, що Таюне прекрасна у будь-якому віці. “Ідеальна у будь-якому віці“: фото дружини Олега Винника в молодості викликало фурор у Мережі

"Ідеальна в будь-якому віці", "Красуня", "Круто", "Дуже красиво", "Краса яка", - пишуть шанувальники в коментарях.

Нагадаємо, Володимир Зеленський показав рідкісне архівне фото із мамою - зовсім не змінився.