Ілона Гвоздьова повернулася до України та показала, що залишилося від її будинку під Києвом

Українська танцівниця та мама двох дітей Ілона Гвоздьова майже три місяці з початку війни пробула за кордоном. Коли Київ став більш-менш безпечним, учасниця шоу "Танці із зірками" повернулася на Батьківщину, де нарешті побачила свого чоловіка та побувала у своєму маєтку.

Ілона Гвоздьова повернулася до України та показала, що залишилося від її будинку під Києвом - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Ілона Гвоздьова опублікувала радісні фото зустрічі з чоловіком, показавши, як діти були раді обійняти тата.

"Разом. Вдома. В Україні. Дякую всім, хто переживав, підтримував і вітав! Хоч день сім'ї був 15 травня, у мене офіційно він був сьогодні. Щаслива…" – зазначила Ілона Гвоздьова .

Також артистка опублікувала фото зроблене на тлі свого будинку. Про те, що двоповерховий особняк зірки під Києвом постраждав від нападу російських окупантів, зірка повідомила ще наприкінці березня. Тоді вона опублікувала фото із вікна другого поверху, а тепер показала дім із вулиці.

"Сміливість - це під час війни повернутися до чоловіка, возз'єднати сім'ю та вчитися жити по-новому, не дивлячись ні на що!!!" – зазначила Ілона Гвоздьова .

Ілона Гвоздьова повернулася до України та показала, що залишилося від її будинку під Києвом На фото можна побачити, що в будинку немає вікон, які, судячи з усього, вибило вибуховою хвилею, зруйновано паркан, поламано стіни, понівечено дах, зламано водостік і зруйновано паркан. Проте немає нічого важливішого за власне життя, яке Ілона зберегла своїм дітям, вчасно прийнявши рішення виїхати в безпечне місце.

Нагадаємо, солістка KAZKA розповіла про зруйнований росіянами будинок в Ірпені: "Забрали батареї, машину побили сокирою".