Іноді можна: Настя Каменських порушила правила закоренілої ЗОЖніци

Настя Каменських на вихідних дозволила собі дуже нездорову їжу. Співачка показала фанатам блюдо, яким побалувала себе, не зважаючи на його калорійність.

Іноді можна: Настя Каменських порушила правила закоренілої ЗОЖніци - today.ua

Українська співачка Настя Каменських завзята ЗОЖніца, мотивуюча шанувальників підкорювати нові й нові вершини та завжди мати чудовий вигляд.

Довгий час Каменських боролася із зайвою вагою. В один період, ще коли існував дует «Потап і Настя», публіка думала, що зірка навіть вагітна.

Але з того часу, як артистка зав'язала стосунки з Олексієм Потапенко і почала сольну кар'єру, виглядає Настя Каменських чудово та активно стежить за зовнішнім виглядом.

Для шанувальників, що чули про те, що в раціоні співачки номером один є вівсянка на воді, було не звично побачити Настю з величезною піцою. Іноді можна: Настя Каменських порушила правила закоренілої ЗОЖніци В особистому мікроблозі зірка поділилася фотографією з ресторану, де вона, ймовірно, разом з чоловіком замовила шкідливе блюдо. У підписі до знімка вона написала англійською:

«Yea or nay Cheating day»

Що можна перевести, як:

«Бути чи не бути моменту, коли можна їсти все, що заманеться»

Іноді можна: Настя Каменських порушила правила закоренілої ЗОЖніци Більш того на фото Настя Каменських зображена без макіяжу. Шанувальники звернули увагу на рівний тон шкіри й відсутність недоліків. Мабуть, правильне харчування все ж робить свою справу, і артистка не страждає від висипань і почервонінь.

Нагадаємо, Потап розповів, як повідомив синові про розлучення і про відносини Андрія і Насті Каменських.

ДЖЕРЕЛОinstagram.com