Іраклі Макацарія одружується: екс-“Холостяк“ зробив пропозицію своїй 19-річній коханій

Грузинський бізнесмен Іраклі Макацарія довго шукав наречену і навіть брав участь в українському романтичному проекті "Холостяк". Але кохання знайшло його вдома в Грузії. Саме там він зустрів молоду чарівну дівчину, і попри 17-річну різницю у віці закохані вирішили бути разом.

Іраклі Макацарія одружується: екс-“Холостяк“ зробив пропозицію своїй 19-річній коханій - today.ua

36-річний бізнесмен показав, який він влаштував сюрприз для своєї 19-річної коханої. Іраклі Макацарія на майданчику з видом на місто зібрав всю свою сім'ю і друзів, там розпалили свічки, встановили великі літери, що світяться, вишикувані у фразу "Виходь за мене".

Лізе Чичуа виглядала фантастично в милій червоній сукні з рукавами-пуфами. Свій образ вона завершила елегантними мюлями на підборах, а волосся уложила в гладкий пучок на маківці.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Irakli Makatsaria (@maqatsa)

"Вона сказала "Так"!!! 27.04.2022" – зазначив у своїй публікації Іраклі Макацарія.

Закохані відпустили в небо зв'язку червоних кульок у формі сердець, а потім насолодилися неймовірно гарним феєрверком на честь молодих. Коханій бізнесмен вручив розкішне кільце з круглим великим діамантом посередині в оточенні маленького дорогоцінного каміння. Іраклі Макацарія одружується: екс-“Холостяк“ зробив пропозицію своїй 19-річній коханій До привітань приєдналися численні шанувальники екс-"Холостяка", а також українські зірки, включаючи ведучого романтичного проекту Григорія Решетника та його дружину Христину, шоумена Володимира Остапчука, дружину Дмитра Монатика, а також грузинських знаменитостей.

Свою кохану вперше світові Іраклі Макацарія представив у квітні 2021 року. Дівчина з модельними даними активно веде соціальні мережі та розповідає про особисте життя.

Нагадаємо, екс-"Холостяк" Іраклі Макацарія показав, як сортує гуманітарну допомогу Україні в Польщі.