Ірина Білик розкрила секрет, як добре виглядати вранці 1 січня

Ірина Білик - людина позитив, і їй не потрібен алкоголь, щоб весело відсвяткувати Новий рік. Артистка зізналася, що зазвичай тільки вдає, що разом з усіма під бій курантів п'є шампанське. Саме тому зірка завжди відмінно виглядає і відчуває себе після безсонної ночі 1 січня.

Ірина Білик розкрила секрет, як добре виглядати вранці 1 січня - today.ua

Ось вже п'ять років українська співачка 31 грудня не п'є алкоголь. Поки за святковим столом всі потроху хмеліють, Ірина Білик залишається тверезою. Але це не означає, що зірці нудно або незатишно. Зовсім ні. Сама артистка називається себе - людиною-позитивом.

«Я, наприклад, в цей час спостерігаю за всіма, хто поруч. Помічаєте, що всі вже дуже "веселі", ви тримаєтеся, зате вранці 1 січня прокинетеся у відмінній формі, в той час, як у всіх буде боліти голова. Я вже багато років відчуваю себе дуже добре, всі дивуються, як мені це вдається, і я всім даю цю пораду», - розповіла виконавиця хіта« Любовь. Яд».

Попри те, що в цьому році святкування проходить з деякими обмеженнями Ірина Білик все одно не сумує. За словами артистки, її брати не можуть прилетіти з Америки, а деякі родичі живуть за межами столиці. Саме тому зустрічати 2021 рік зірка буде у вузькому сімейному колі. Ірина Білик розкрила секрет, як добре виглядати вранці 1 січня За словами артистки, позитивний настрій допомагає їй у всьому. Вона не звертає уваги на погоду, поганих людей і навіть ізоляцію.

«Був карантин, я написала багато пісень, зняла кліпи, займалася собою, плавала в басейні, проводила час з сином. Я не втомлююся радіти життю», - розповіла співачка.

Нагадаємо, Ірина Білик розповіла, що на ранках у дитячому садку носила костюми, про які мріє кожна дівчинка.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua