Ірина Білик розповіла, скільки заробляє її 5-річний син і на що витрачає гроші

Ірина Білик виховує двох синів. Старший вже живе своїм життям і навіть збирається одружитися, а ось молодший - мамина радість, який завжди поруч. Попри свій юний вік, 5-річний хлопчик почав заробляти гроші. Горда матуся розповіла, скільки отримує її спадкоємець.

Ірина Білик розповіла, скільки заробляє її 5-річний син і на що витрачає гроші - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз Ірини Білик показала свого молодшого сина Табріза, який зайнятий на знімальному майданчику. Виявляється, хлопчик взяв участь у фотосесії для реклами, за що йому заплатили тисячу гривень.

"Тебріз вперше після зйомок отримав гонорар", - зазначила горда матуся.

Свою першу зарплату Табріз, як і будь-яка інша дитина, витратив на себе: купив іграшки та солодощі. Ірина Білик розповіла, скільки заробляє її 5-річний син і на що витрачає гроші На сьогоднішній час, судячи з усього, хлопчик проводить час з батьком, оскільки Ірина Білик зробила репост з його сторінки. Також фотограф Аслан Ахмадов публікує відео з хлопчиком, в якому розмовляє з ним українською мовою. Або експодружжя залишилося в хороших відносинах заради дитини, або ж це натяк на те, що вони вирішили спробувати ще раз знову бути разом.

Нагадаємо, Ірина Білик показала свій екологічний будинок в мальовничому місці під Києвом.