Ірина Білик із темним волоссям здивувала фанатів

Ірина Білик від народження має темний колір волосся, але під час своєї кар'єри вона перепробувала безліч відтінків, перш ніж зупинитися на блонді. До мережі потрапило рідкісне архівне фото виконавиці, на якому їй не більше 20 років.

Ірина Білик із темним волоссям здивувала фанатів - today.ua

Із шанувальниками в особистому акаунті в Інстаграм-сторіз Ірина Білик поділилася знімком, який вона опублікувала на честь відзначення Дня Збройних Сил України (6 грудня). У кадрі молода виконавиця постала у військовій формі та кашкеті, з-під якого видніється темне волосся, на тлі маршируючих солдатів.

"З днем ЗСУ", - зазначила у підписі виконавиця, поцікавившись у шанувальників, у якому, на їхню думку, році було зроблено фото. Ірина Білик із темним волоссям здивувала фанатів Тягу до творчості Ірина Білик виявляла з раннього дитинства. З п'яти років вона займалася танцями, а у шість років стала солісткою дитячого ансамблю "Сонечко". У 19-річному віці молода співачка виступила на фестивалі "Червона рута" та розпочала співпрацю з Юрієм Нікітіним. І стартувала її зіркова кар'єра. Ірина Білик із темним волоссям здивувала фанатів Нагадаємо, Ірина Білик готується знову піти під вінець: "Весілля буде".