Ірина Федишин не змогла виступити на концерті через ураган

Ірина Федишин повинна була виступити на Заході України, однак через сильну бурю, концерт довелося скасувати. Співачка розповіла, що їй пощастило приземлитися до того, як наступила негода.

Ірина Федишин не змогла виступити на концерті через ураган - today.ua

1 серпня українська виконавиця повинна була дати відразу два концерти: у Жмеринці, Вінницькій області, і в Ямниці, Івано-Франківській області. Заради того, щоб не запізнитися на власний концерт артистці довелося взяти приватний літак.

Прибула на місце Ірина Федишин за 10 хвилин до того, як на місто налетіла буря. Йшов сильний дощ і піднявся вітер. Концерт було дати неможливо, оскільки ураган зірвав дах зі сцени і затопив апаратуру.

"Вчора був божевільний день. Скрізь встигла, правда за допомогою авіації. Але виступити через ураган на Івано-Франківщині так і не вдалося. Через сильну зливу зірвало дах сцени, повалило дерева. Вся апаратура намокла, і все це сталося за 10 хвилин після посадки", - зазначила в публікації Ірина Федишин.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ірина Федишин ?Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)

Щоб не засмучувати фанатів, які приїхали на концерт, виконавиця робила фото з шанувальниками і роздала автографи, пообіцявши обов'язково знову повернутися і все ж дати концерт.

Нагадаємо, Ірина Федишин зіграла друге весілля зі своїм чоловіком в день їх 15-ї річниці.