Ірина Федишин зізналася, чому вийшла заміж у 19 років

Ірина Федишин та Віталій Човник разом уже дуже давно. Цього року закохані відсвяткували 15-річчя шлюбу. Заміж відома виконавиця вийшла доволі рано, їй було лише 19 років. Артистка зізналася, чому так швидко погодилася на пропозицію.

Ірина Федишин зізналася, чому вийшла заміж у 19 років - today.ua

В інтерв'ю програмі ЖВЛ успішна співачка вперше розповіла, як відбулася її зустріч із чоловіком. Сталося це, коли красуні-блондинці було лише 18 років. Тоді вона зовсім не збиралася пов'язувати себе зобов'язаннями, і не планувала виходити заміж до 25 років. Але все змінилося після того, як її запросили виступити на одному із заходів. Саме там вона зустріла чарівного ведучого на ім'я Віталій, який підкорив її серце.

"Він тоді дуже часто дивився в мій бік, кидав мені погляди", - зазначила артистка. Обмінявшись після першої зустрічі номерами, Човник не став нудити дівчину в очікуванні, а набрав одразу: "Іра, привіт! Як твої справи? А я те, а я це". І воно якось так почало затягувати, ті наші розмови були такі довгі".

Через кілька місяців Ірині Федишин виповнилося 19 років, і Віталій, який старший за співачку на 4 роки, вирішив запропонувати шлюб: "Каже: "Одружімося! Що я буду їздити!". Кажу: "Віталик, та ти що!.. Яке весілля. Я вийду заміж у 25 років". Попри таку відповідь, згодом чоловік зробив коханій пропозицію ще раз, але вже офіційно, і вона сказала "так", адже вже на той момент його справді покохала.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ірина Федишин ?Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)

Нагадаємо, Ірину Федишин кинули на гроші. Співачка розповіла, як стала жертвою аферистів.