Ірина Федишина показала свого 80-річного дідуся

Ірина Федишина дуже сімейна людина, вона не пропускає жодного важливого дня, навіть якщо у неї щільний робочий графік. Днями артистка побувала на святкуванні великого ювілею - 80-річчя свого дідуся.

Ірина Федишина показала свого 80-річного дідуся - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна українська співачка поділилася серією фотографій. У кадрі вона постала в вузьких білих джинсах з високою талією, красивому чорному топі-корсеті і нюдових туфлях-лодочках. Волосся вона залишила розпущеним, уклавши локони в елегантні хвилі, а в макіяжі як завжди зробила акцент на губах за допомогою червоної помади.

"У нашого дідуся Антона сьогодні 80 років. Щиро вітаємо! Нехай Господь дарує міцне здоров'я на довгі роки життя. Ps: зібрали найрідніших, зробили для дідуся свято", - зазначила в публікації Ірина Федишин.

Виконавиця показала своїх найближчих родичів, а також іменинника. На прохання іменинника Ірина Федишин навіть виконала кілька своїх пісень на святі. Дідусь зірки на 80 років дуже активний чоловік, який підспівував під пісні своєї онучки і запально крутив хороводи.

Нагадаємо, Ірина Федишин показала фото з весілля в розкішному бальному платті.