“Були образи“: Ірина Горова зізналася, як їй працюється з Потапом після розлучення

Потап та Ірина Горова розлучилися у 2014 році. З чуток, причиною їхнього розлучення стала Настя Каменських, колега Олексія Потапенка, з якою в нього розпочався роман. Попри важкий шлюборозлучний процес, Ірі та Льоші довелося вчитися уживатися разом, адже вони залишилися партнерами по продюсерському центру Mozgi Entertainmen, який заснували у 2010 році.

“Були образи“: Ірина Горова зізналася, як їй працюється з Потапом після розлучення - today.ua

В інтерв'ю Маші Єфросініной колишня дружина Потапа відверто розповіла про те, як їй працюється з колишнім чоловіком після розлучення. За словами Ірини Горової, вони з Льошею є партнерами, і як такої ієрархії в управлінні центром у них немає, тому що кожен займається своєю роботою: Потап більш задіяний на студії та керує записом треків, а Ірина вирішує інші бізнес-питання.

Розлучення та спільна робота далися їм відносно легко через те, що вже на момент розставання кожен займався своєю справою та був відокремлений від справ один одного.

"У нас все було поділено. У нас як було, так воно і залишилося... Я дружу з першим чоловіком, і я дружу з другим чоловіком. Зрозуміло, були якісь образи, але у нас це ніколи не впливало на бізнес. (Це) заслуга обох. Якби я була істеричкою, а він не був би тим чоловіком, яким він є, у нас би нічого не вийшло", - зазначила колишня дружина Потапа.

“Були образи“: Ірина Горова зізналася, як їй працюється з Потапом після розлучення Олексій Потапенко та Ірина Горова також зробили все можливе, щоб зберегти стосунки заради дитини. Експодружжя виховує 13-річного сина Андрія.


Нагадаємо, Потап вперше назвав причину свого розлучення з ексдружиною: "Це було дуже боляче".