Ірина Білик 6 квітня відзначає день народження. Успішній українській співачці виповнився 51 рік. Зірку привітали багато відомих друзі і шанувальники, а також один з її колишніх чоловіків - танцюрист Дмитро Коляденко. Також у важливий для себе день виконавиця зробила особливий подарунок для найвідданіших шанувальників.
![Ірині Білик 51: Дмитро Коляденко ніжно привітав іменинницю зі святом Ірині Білик 51: Дмитро Коляденко ніжно привітав іменинницю зі святом - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/04/103dde96de6037067f5b13476ec1b228-768x561.jpeg)
Ірина Білик та Дмитро Коляденко прожили в цивільному шлюбі всього два з половиною роки. Незважаючи на те, що співачка пішла від танцюриста, заявивши, що любить іншого чоловіка, між артистами збереглися теплі стосунки. Діма завжди добре відгукується про свою колишню кохану і щороку вітає її з днем народження.
В особистому акаунті в Фейсбук Коляденко опублікував спільне з Білик фото, зворушливо підписавши пост та супроводивши його хештегом "найкраща" і "кохана":
"Іра! З Днем народження!!!! Любові, Любові, Любові .... ".
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
У житті Ірини Білик було багато залицяльників. Тривалі відносини (8 років) у неї були з продюсером Юрієм Нікітіним; 4 роки з моделлю Андрієм Оверчуком, якому вона народила сина; 3 роки з танцюристом Дмитром Дікусаром. Зараз співачка знаходиться в шлюбі з російським продюсером Асланом Ахмадовим, з яким виховує маленького сина.
У день свого народження Ірина Білик зробила подарунок тільки самим відданим фанатам, випустивши вінілову платівку альбому "НОВА".
"Тираж обмежений і тільки для справжніх колекціонерів і шанувальників моєї творчості. На кожній пластинці я залишаю свій автограф з вдячністю за багаторічну любов до моєї музики", - повідомила шанувальникам хороші новини артистка.
Подивитися цю публікацію в Instagram