Ніч перед святом Івана Купала - найбільш таємничий і чарівний час в році. Щоб змінити свою долю на краще і позбутися від проблем, слід обов'язково встигнути зробити кілька важливих справ.
У стародавні часи в день літнього сонцестояння відзначалося свято Сонцестояння, проте після переходу на Григоріанський календар це свято збігся зі святкуванням Різдва Іоанна Предтечі, Хрестителя (звідси і народна назва свята - Купала). З тих пір свято відзначається 7 липня, а багато традицій і прикмет перекочували з відзначення Солнцеворота в свято Івана Купала.
Підготовка до святкування починається напередодні, обов'язково слід скупатися в природному водоймищі або сходити в лазню. Зробити це потрібно до заходу сонця. Як тільки стемніє, до води не можна підходити і близько.
Вода і вогонь - стародавні обереги від нечистої сили, яка, згідно з переказами, спускається на землю в ніч перед святом Івана Купала. На березі озер і річок люди розпалювали багаття і перестрибували через нього, щоб очиститися від хвороб і поганих думок. Закоханим парам потрібно було стрибати через вогнище, взявшись за руки. Якщо під час стрибка руки вдалося утримати разом, то їх почуття будуть міцними.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Якщо в будинку був хворий, то його родичі кидали в купальське вогнище якусь його річ. Вважалося, що так людина швидше одужає, а її хвороба згорить у вогні.
Якщо ви хочете позбутися від проблем і бід, то докладно опишіть їх на аркуші паперу і киньте в купальську ніч в багаття. Від них не залишиться й сліду.
Дізнайтеся також, яка погода встановиться в Україні в липні 2021 року. Чим порадує або, навпаки засмутить природа в день Івана Купала?