Відомий астролог назвав ім'я наступного президента України

Відомий в Україні та в світі астролог Влад Росс назвав ім'я майбутнього президента країни. Чинний глава держави Володимир Зеленський на другий термін не буде обраний, його замінить зовсім інший український політик.

Відомий астролог назвав ім'я наступного президента України - today.ua

Влад Росс, який раніше передбачив, що комік Володимир Зеленський стане президентом України, заявив, що наступним лідером держави буде обраний голову Верховної Ради Дмитро Разумков. Про це астролог розповів в ефірі одного з українських телеканалів.

За словами фахівця з астрологічних прогнозів, в Україні в 2023 році можуть пройти дострокові президентські і парламентські вибори. Більш того, Влад Росс прогнозує, що одна з гілок влади в 2023 році (парламентська чи президентська) може припинити своє існування, з них залишиться тільки одна. Або тільки президент буде приймати закони і управляти країною, або тільки Верховна Рада.

Якщо дострокових виборів вдасться уникнути, то в 2024 році Володимир Зеленський цілком може переобратися на другий президентський термін. Шанси стати наступним главою держави є, на думку астролога, і у екс-прем'єра Володимира Гройсмана. Відомий астролог назвав ім'я наступного президента України У своєму прогнозі Влад Росс також згадав і майбутнього президента Росії. Ним може стати популярний блогер Юрій Дудь.

"Я взагалі бачу Юрія Дудя - революціонера, у якого є всі шанси очолити країну взагалі ... Росію. І він українець, і у нас відразу буде любов, дружба, жуйка, кращий кандидат, якого тільки можна придумати для нашої країни, якщо Юрій Дудь, а у нього теж президентські амбіції є, я бачу в його гороскопі. Це реально революціонер, який може настільки просунути Росію, що навіть потім і Україна захоче об'єднатися з нею", - несподівано заявив Влад Росс.

Нагадаємо, раніше Влад Росс згадав колишнього президента України і заявив, що екс-глава держави страждає від алкоголізму.