Відомий телеведучий вперше прокоментував інформацію про роман із Тіною Кароль

Українська поп-діва Тіна Кароль багато років одна виховує сина Веніаміна. Артистці часто приписують стосунки із знаменитими чоловіками. Один із них наважився розповісти правду про роман зі співачкою.

Відомий телеведучий вперше прокоментував інформацію про роман із Тіною Кароль - today.ua

Про стосунки Тіни Кароль з актором та телеведучим Олександром Поповим заговорили після того, як вони стали ведучими бекстейджу та голдруму у шоу "Танці з зірками".

Артист вперше зважився прокоментувати чутки про свій роман із виконавицею та зізнався, що справді близько спілкується зі співачкою. Проте Олександр Попов категорично заявив, що його спілкування з Тіною Кароль обмежене виключно дружніми та робочими стосунками.

"Будь ласка, ні! Вона ікона українського шоу-бізнесу, а я... У мене ніколи не було проблем підійти до неї та заговорити. Після того, як я взяв у неї інтерв'ю, мені сказали: "Ти нормальний? Вона зазвичай нікому нічого не коментує", – розповів Олександр Попов.

Відомий телеведучий вперше прокоментував інформацію про роман із Тіною Кароль Зазначимо, що Тіна Кароль після смерті чоловіка Євгена Огіра зберігає своє особисте життя таємно від широкого загалу. Співачці приписували романи з багатьма відомими чоловіками, проте офіційних підтверджень не було.

Нагадаємо, Тіна Кароль підігріла чутки про роман із Даном Баланом. Співачка зворушливо обнялася на сцені із молдавським артистом.