Як брати: син Каті Осадчої здивував схожістю зі своїм рідним дядьком

Катя Осадча важко переживає розлуку зі своїм старшим сином, який вступив в американський університет. Влітку цього року 19-річний Ілля поїхав в Меріленд, де пройдуть як мінімум 5 років його життя.

Як брати: син Каті Осадчої здивував схожістю зі своїм рідним дядьком - today.ua

Первісток незмінної ведучої програми "Світське життя" вчиться в Мерілендському університеті в Коледж-Парку. Завдяки тому, що він закінчив елітну київську школу, він досконало знає англійську мову, і навчання за кордоном не стане для нього проблемою.

Днями до хлопця в університет приїхав його дядько - молодший брат Каті Осадчої. Володимир успішний спортсмен, займається вейкбордингом і серфінгом, а також працює в київському спортклубі Adrenalin Wake Club. Він дуже багато подорожує і часто буває в США. І ось, знову прилетівши в штати, дядько просто не смог не відвідати свого племінника, який, між іншим, виріс точною його копією.

В особистому акаунті в Інстаграм брат Каті Осадчої опублікував фото з Іллею на території університету. Як брати: син Каті Осадчої здивував схожістю зі своїм рідним дядьком

"Нарешті зустрівся з моїм улюбленим племінником. Тепер великий хлопчик студент Мерілендського університету. Так пишаюся тобою", - зазначив в підпису Володимир.

На загальному фото можна побачити, наскільки родичі схожі і навіть носять майже однакову зачіску. До того ж зовсім недавно шанувальники захоплювалися, як же схожі між собою Катя і Володимир, можна було б навіть подумати, що вони близнюки.

Нагадаємо, Катя Осадча похвалилася ніжними домашніми фото після повернення з відпустки.