Як хлопчик: 41-річний Алан Бадоєв без футболки вразив фанатів молодим зовнішнім виглядом

Алан Бадоєв напередодні свого 41-річчя вирушив відпочивати у дикі джунглі Коста-Ріки. 12 січня успішний український режисер приземлився у теплих краях і досі не може залишити обітовані місця.

Як хлопчик: 41-річний Алан Бадоєв без футболки вразив фанатів молодим зовнішнім виглядом - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм кліпмейкер поділився з фанатами новою фотографією. У кадрі Алан Бадоєв постав у коротких джинсових шортах з необробленим краєм та очках з діоптріями у стильній професорській оправі, а також босоніж і без футболки. 41-річний маестро похвалився не лише своїм татуюванням на правій руці, а й гарним підтягнутим тілом.

"Я остаточно здичав. І так добре, що буду продовжувати!" – зазначив у публікації Алан Бадоєв.

Виглядає український режисер чудово, на що звернули увагу його шанувальники. Зірці сміливо можна дати років на 8 менше за його справжній вік.

"Який чувак", "Дикість - дуже навіть личить", "Вам дуже йде дикий вигляд", "Ой, а можна з вами там подічати трошки", "Кльовий Алан", "Люблю вас", "Ну, просто гарненький" , "Офігенно виглядаєш, дикий Алан!", "Яке тіло, Алан ..." - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Алан Бадоєв відсвяткував 41-річчя у джунглях. Співак переніс харчове отруєння, злякався реву мавп, але прийняв всі випробування долі філософськи.