Як наречена: Катя Осадча у білосніжній вечірній сукні з'явилася у Каннах із чоловіком

Через три місяці війни українці стали "звикати" до стану справ та потроху повертатися до роботи. У столиці та по всій підконтрольній Україні території відкриваються кафе, ресторани та магазини. Українські знаменитості, багато з яких працювали з першого дня війни, продовжують свою активну роботу на міжнародній арені.

Як наречена: Катя Осадча у білосніжній вечірній сукні з'явилася у Каннах із чоловіком - today.ua

Так, учора ввечері, 25 травня, у рамках Каннського кінофестивалю відбувся благодійний концерт, на якому було продано унікальні предмети мистецтва: стрітборд фільму Параджанова "Тіні забутих предків", постери до найвідоміших українських фільмів XX століття, картини Шерешевського та Марчука. Зібрати вдалося 1,5 мільйона гривень та збір триває.

Ведучими аукціону виступили Катя Осадча та Юрій Горбунов. Багатодітна мама з'явилася на заході у розкішному вбранні. Вона обрала елегантну і стриману білу сукню на тонких бретельках, акцентом на талії та спідницею розкльошену від колін зі шлейфом. Її вбрання прикрашала синьо-жовта стрічка.

Волосся незмінна ведуча шоу "Світське життя" залишила розпущеним і уложила його у м'які локони. Артистка звернула увагу на те, що говорити про війну в Україні у Франції дуже важливо, адже тут особливо гаряче люблять і прославляють російську культуру.

"Попри всі відмови росіянам в присутності на цьогорічному фестивалі, для Серєбренікова зробили вийняток, а він на прес-конференції заявив, що російські солдати також потребують співчуття і підтримки, світ має пожаліти вбивць, ґвалтівників і мародерів", - зазначила Катя Осадча.

Нагадаємо, Камалія зізналася, чому не може забрати маму до Лондона: "Нас живе 16 чоловік".