“Як він із автоматом буде?“: Ірина Білик відреагувала на рішення колишнього чоловіка піти на війну

За 52 роки у Ірини Білик було бурхливе особисте життя. Загалом у неї було п'ять чоловіків. Дізнавшись, що один із них пішов на війну, українська співачка не змогла стримати емоцій.

“Як він із автоматом буде?“: Ірина Білик відреагувала на рішення колишнього чоловіка піти на війну - today.ua

Успішна виконавиця та відомий танцюрист Дмитро Дікусар були разом у період з жовтня 2007 до 2010 року. Вони уклали шлюб у Ріо-де-Жанейро, який за фактом не мав юридичної сили в Україні.

Дізнавшись, що її колишній чоловік залишив свою професійну кар'єру, взяв у руки автомат і записався до лав ЗСУ, вона була вражена. Ірина Білик розповіла, що одразу ж зв'язалася з мамою танцюриста, і тепер вони постійно телефонують одна одній.

В інтерв'ю виконавиця зазначила, що по-новому подивилася на деяких своїх колег – творчих особистостей, яким довелося повністю перевернути своє життя. “Як він із автоматом буде?“: Ірина Білик відреагувала на рішення колишнього чоловіка піти на війну

"Я з кращого боку подивилася на своїх колег. Коли дізналася, що Діма Дікусар, Тарас Тополя, такі тендітні, душевні хлопці, пішли до ЗСУ. А ви розумієте, я Діму знаю дуже близько, – але я одразу плакала. Подумала: "Господи , як він із автоматом буде?” – зізналася Ірина Білик.

Після розлучення з Дмитром Дікусаром у її житті з'явився російський фотограф та режисер Аслан Ахмадов, з яким вона розлучилася минулого року.

Нагадаємо, Віра Брежнєва показала, як відсвяткувала день народження чоловіка за кордоном під час війни: "Торт таки був".