Як отримати хороший врожай кабачків: чотири секрети досвідчених дачників

Кабачки – одна із невибагливих культур. Однак багато дачників припускаються помилок у вирощуванні цього овочу. Фахівці розкрили секрети, які допомагають отримати добрий урожай.

Як отримати хороший врожай кабачків: чотири секрети досвідчених дачників - today.ua

Світло

Кабачкам не подобається рости у тіні. Їх найкраще висаджувати на відкритій ділянці, де немає дерев: їм подобається сонячне світло.

Достатнє запилення

Занадто спекотна або дощова погода негативно впливає на роботу запилювачів. Необхідно полегшити завдання комахам. Спробуйте прорідити кущі, щоб їм було легше дістатися до квіток.

Менше азоту

Надлишок азоту у ґрунті рослини замість плодоношення нарощує вегетативну масу . Проблему можна вирішити, якщо "посадити" кабачки на фосфорно-калійну дієту і підсипати їм деревну золу.

Як отримати хороший врожай кабачків: чотири секрети досвідчених дачників

Більше бору

Дефіцит бору призведе до слабкої зав'язі та низької врожайності. Ситуацію можна виправити за допомогою підживлення.

Засіб готується просто: слід розвести 2 г борної кислоти у гарячій воді. Потім потрібно холодною водою розвести розчин до об'єму в 10 літрів. Обприскувати та поливати кабачки необхідно тричі на сезон з інтервалом у 10-14 днів.

Нині в Україні активно росте полуниця. Отримати чудовий урожай улюбленої ягоди можна, використавши один "забутий" компонент.

ДЖЕРЕЛОБелновости