Цибуля вважається невибагливою у догляді – овоч росте практично в будь-яких умовах. Однак він не відмовиться від підживлення. Приготуйте прості добрива для цибулі, щоб вона виросла крупною і смачною.
Досвідчені городники знають, що цибуля не любить виключно органічні добрива та свіжий гній. У червні бажано використати живильні розчини, які легко приготувати самостійно. Пропорції вказані на 10-літрову ємність води.
- нашатирний спирт – три ст. л.;
- по 2 сл. л суперфосфату та препарату "Ефектон – 0";
- сечовина 1 ст. л. та добриво "Вегета" – 2 ст. л.
- за 1 ст. л. великої солі та аміачної селітри, 2-3 кристалики марганцівки;
- 60 г суперфосфату, 30 г аміачної селітри, 20 г калію хлору.
Наприкінці липня дачники часто готують ще одне ефективне підживлення для зростання цибулі. Розчиніть 20 г суперфосфату і 15 г сірчанокислого калію в 10 л води. Вводьте добрива в ґрунт бажано вранці або ввечері, коли немає вітру або дощу. Після підживлення бажано полити грядки чистою водою, щоб видалити із зелені краплі добрива, які потрапили під час обробки.
Для поливу цибулі можна приготувати натуральний поживний засіб. Засипте склянку золи у воду (10 л). Для кореневого підживлення можна приготувати розчин на основі 3-відсоткового перекису водню – його знадобиться 5 ст. л. на 3 л води.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Зверніть увагу, що інтервал між поливами не повинен бути меншим за тиждень. Культуру при формуванні цибулина корисно поливати добривом із яєчної шкаралупи. Візьміть шкаралупу 10 яєць, подрібніть і введіть у 6-літрову ємність із водою. За тиждень настій готовий.
Нагадаємо, яке "забуте" добрива допоможе збільшити врожай огірків.