Як випрати махрові рушники, щоб вони стали м'якими і пахли свіжістю

Автор: Шевченко Лилия

Нові махрові рушники завжди м'які та пухнасті, але після прання стають жорсткими та неприємними на дотик. Щоб повернути рушникам колишню ніжність та свіжий аромат, знадобляться деякі корисні хитрощі досвідчених господарок.

Як випрати махрові рушники, щоб вони стали м'якими і пахли свіжістю - today.ua

Головною причиною того, що махровий рушник стає жорстким, є водопровідна вода, яка містить багато домішок. Щоб вирішити цю проблему, воду для прання рушників рекомендують додавати лимонний сік або оцет близько 50 мл. Також необхідно використовувати кондиціонери, що пом'якшують волокна тканини.

Порошок для прання махрових рушників найкраще замінити гелем. Тверді частинки порошку осідають між волокнами, від чого тканина стає запраною на вигляд і грубою на дотик.

Не можна прати махрові рушники в режимі "Економія води" та заповнювати барабан більш ніж на дві третини. Обороти віджиму встановлюйте не більше 800 за хвилину, інакше волокна витягуватимуться і змінюватимуться.

Популярні зараз

Генасамблея ООН вимагає від РФ вивести всі війська з України: проти лише дев'ять країн

У розпал літньої спеки з українців почнуть стягувати штрафи за кондиціонери

Норвегія поставить в Україну одну з найкращих систем ППО

Прем'єр-міністр Данії відповіла, чи зможе Україна завдавати ударів по РФ винищувачами F-16

Як випрати махрові рушники, щоб вони стали м'якими і пахли свіжістю Бавовняні махрові рушники слід прати при температурі 30-40 градусів. Якщо забруднення надто помітні, можна встановити температуру 60 градусів, але тільки в тому випадку, коли це дозволяється в інструкції на ярличку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Разом з рушниками покладіть у барабан пральної машини дві-три пластикові кульки, у процесі прання вони розпушать петлі махри.

Дізнайтеся також, які речі заборонено прати у пральній машині, щоб вони не пошкодили пристрій.